Stomatologia estetyczna w Andrychowie

Dbając o zdrowie zębów, warto pamiętać również o ich wyglądzie. Piękny uśmiech to najlepsza wizytówka. Coraz więcej pacjentów zwraca na niego uwagę. Dlatego właśnie w centrum Addent oferujemy szereg zabiegów podnoszących estetykę uzębienia i sprawiających, że pacjent ma ochotę uśmiechać się częściej i szerzej. Wybielanie, implanty, korekty dziąseł – dokonujemy metamorfoz.

Z artykułu dowiesz się:

Stomatologia estetyczna – szansa na poprawę wyglądu uśmiechu

Estetycznie wyglądający uśmiech dodaje pewności siebie, odmładza, sprawia, że pacjent czuje się bardziej zadbany. Na piękny wygląd uzębienia składa się wiele czynników. To, czy jest ono pełne i bez braków. To, czy zęby są równo ułożone w łuku, nie ma np. wad zgryzu. A także to, jakiego koloru jest uśmiech oraz czy na zębach są przebarwienia. Wszystkie związane z wymienionymi kwestiami problemy pomagają rozwiązać specjaliści z zakresu stomatologii estetycznej.

Możliwości jest naprawdę wiele, w nowoczesnym leczeniu stomatologicznym zwraca się uwagę na estetykę już na etapie zakładania wypełnień czy planowania uzupełnień implanto-protetycznych. Dzisiaj pacjent może określić, jaki efekt metamorfozy uśmiechu chciałby osiągnąć, a lekarz podsunie mu najkorzystniejsze i najbardziej odpowiadające danym potrzebom rozwiązanie.

Zabiegi stomatologii estetycznej – Andrychów i okolice

Nowoczesna stomatologia estetyczna, w ramach której realizujemy zabiegi w naszym centrum w Andrychowie, ma jeden cel – zrealizować marzenie pacjenta o wizualnej poprawie uśmiechu. Dla leczonego ważny jest naturalny efekt, który jednocześnie będzie spektakularny i satysfakcjonujący. Każdy potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego oferujemy różnego rodzaju zabiegi i usługi stomatologii estetycznej.

Wybielanie zębów w Andrychowie

Wśród naszych pacjentów najpopularniejsze jest wybielanie zębów. Wszystko dlatego, że wystarczy jedna wizyta by zobaczyć imponujące efekty. W Addent wybielamy zęby z użyciem lampy Beyond Polus. Jak wygląda zabieg wybielania zębów? Należy podkreślić, że dla zapewnienia optymalnej skuteczności, pierwszym etapem jest profesjonalna i kompleksowa higienizacja, która zapewnia oczyszczenie zębów z powierzchniowych zanieczyszczeń. Następnym krokiem jest nałożenie aktywowanego światłem UV żelu, który wybiela zęby w trakcie trzech 15-20-minutowych serii. Cały zabieg, razem z higienizacją, trwa ok. 1,5 godziny, jest jednoseansowy, bezpieczny i umożliwia osiągnięcie efektu białych i lśniących zębów.

Wybielanie nakładkowe

Nakładki wybielające to rozwiązanie dla tych, którym zależy na kontrolowaniu stopnia rozjaśnienia zębów zgodnie z własnymi upodobaniami. W przypadku wyboru tego rodzaju metody, całość rozpoczyna zabieg higienizacji, aby przygotować zęby na działanie środka wybielającego. Następnie pobierane są wyciski, na podstawie których laboratorium przygotuje dla pacjenta specjalne nakładki. W warunkach domowych pacjent wypełnia nakładki żelem wybielającym o odpowiednim stężeniu i nosi je na zębach przez kilka godzin w ciągu doby. To, co szczególnie się sprawdza, to tzw. wybielanie nakładkowe nocne – w czasie snu nakładki nie utrudniają funkcjonowania i nie przeszkadzają, więc można je mieć założone przez wiele godzin.

Uzupełnienia protetyczne i implanto-protetyczne

Jeśli pacjent boryka się z brakami zębowymi, to dla uzyskania efektu metamorfozy uśmiechu i poprawy wyglądu uzębienia bardzo często niezbędne jest leczenie implantologiczne lub protetyczne. Implanty, protezy, mosty, korony czy licówki – to rozwiązania, które pozwalają uzyskać pożądany kształt i kolor uzębienia. Wszystkie te możliwości są dostępne dla naszych pacjentów w centrum stomatologicznym w Andrychowie – nasze uzupełnienia protetyczne do złudzenia przypominają naturalne zęby.

Korekcja dziąseł

Estetyka uśmiechu to nie tylko kwestie związane z zębami, ale również z okolicą dziąseł i przyzębia. Tutaj najważniejsze jest skupienie się na zdrowiu – brak stanów zapalnych to podstawa. Jeśli choroby zostaną wykluczone, można zwrócić uwagę w kierunku wyglądu. W Addent Andrychów oferujemy m.in. możliwość korekty uśmiechu dziąsłowego. Zabiegi obejmujące okolice dziąseł i przyzębia wykonuje specjalista periodontolog lub chirurg stomatologiczny.

Stomatologia anti-aging – piękny uśmiech i młodszy wygląd

Stomatologia estetyczna ma na celu nie tylko poprawę wyglądu, ale można powiedzieć, że również odwrócenie procesów starzeniowych w obrębie jamy ustnej, całego uśmiechu i twarzy pacjenta. Służą temu przede wszystkim zabiegi rekonstrukcyjne z zakresu implanto-protetyki, sprzyjające podniesieniu owalu twarzy i zniwelowaniu drobnych zmarszczek, będących rezultatem braku odpowiedniego oparcia w postaci naturalnego uzębienia. Jest to tzw. stomatologiczny lifting twarzy. Stomatologia anti-aging to także chirurgiczne pokrycie recesji dziąsłowych, estetyczna odbudowa startych, skróconych zębów, wybielanie i inne zabiegi pozwalające na odwrócenie wielu procesów patologicznych związanych z postępującym wiekiem. Dają szansę na odzyskanie młodego wyglądu uśmiechu i całej twarzy.

Na zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, np. wybielanie zębów, zapraszamy mieszkańców Andrychowa i okolicznych miast, takich jak: Kalwaria, Kęty, Wadowice, Żywiec i Zator.

Cennik zabiegów stomatologii estetycznej w Andrychowie

Stomatolodzy estetyczni w Andrychowie

Specjalista w zakresie zaawansowanych zabiegów stomatologicznych. Zajmuje się chirurgią, implantologią i protetyką, a także skomplikowanymi przypadkami z dziedziny stomatologii mikroskopowej.