Stomatologia estetyczna w Andrychowie

Dbając o zdrowie zębów, warto pamiętać również o ich wyglądzie. Piękny uśmiech to najlepsza wizytówka. Coraz więcej pacjentów zwraca na niego uwagę. Dlatego właśnie w centrum Addent oferujemy szereg zabiegów podnoszących estetykę uzębienia i sprawiających, że pacjent ma ochotę uśmiechać się częściej i szerzej. Wybielanie, implanty, korekty dziąseł – dokonujemy metamorfoz.

Estetycznie wyglądający uśmiech dodaje pewności siebie, odmładza, sprawia, że pacjent czuje się bardziej zadbany. Na piękny wygląd uzębienia składa się wiele czynników. To, czy jest ono pełne i bez braków. To, czy zęby są równo ułożone w łuku, nie ma np. wad zgryzu. A także to, jakiego koloru jest uśmiech oraz czy na zębach są przebarwienia. Wszystkie związane z wymienionymi kwestiami problemy pomagają rozwiązać specjaliści z zakresu stomatologii estetycznej.

Możliwości jest naprawdę wiele, w nowoczesnym leczeniu stomatologicznym zwraca się uwagę na estetykę już na etapie zakładania wypełnień czy planowania uzupełnień implanto-protetycznych. Dzisiaj pacjent może określić, jaki efekt metamorfozy uśmiechu chciałby osiągnąć, a lekarz podsunie mu najkorzystniejsze i najbardziej odpowiadające danym potrzebom rozwiązanie.

Zabiegi stomatologii estetycznej – Andrychów i okolice

Nowoczesna stomatologia estetyczna, w ramach której realizujemy zabiegi w naszym centrum w Andrychowie, ma jeden cel – zrealizować marzenie pacjenta o wizualnej poprawie uśmiechu. Dla leczonego ważny jest naturalny efekt, który jednocześnie będzie spektakularny i satysfakcjonujący. Każdy potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego oferujemy różnego rodzaju zabiegi i usługi stomatologii estetycznej.

Wybielanie zębów w Andrychowie

Wśród naszych pacjentów najpopularniejsze jest wybielanie zębów. Wszystko dlatego, że wystarczy jedna wizyta by zobaczyć imponujące efekty. W Addent wybielamy zęby z użyciem lampy Beyond Polus. Jak wygląda zabieg wybielania zębów? Należy podkreślić, że dla zapewnienia optymalnej skuteczności, pierwszym etapem jest profesjonalna i kompleksowa higienizacja, która zapewnia oczyszczenie zębów z powierzchniowych zanieczyszczeń. Następnym krokiem jest nałożenie aktywowanego światłem UV żelu, który wybiela zęby w trakcie trzech 15-20-minutowych serii. Cały zabieg, razem z higienizacją, trwa ok. 1,5 godziny, jest jednoseansowy, bezpieczny i umożliwia osiągnięcie efektu białych i lśniących zębów.

Wybielanie nakładkowe

Nakładki wybielające to rozwiązanie dla tych, którym zależy na kontrolowaniu stopnia rozjaśnienia zębów zgodnie z własnymi upodobaniami. W przypadku wyboru tego rodzaju metody, całość rozpoczyna zabieg higienizacji, aby przygotować zęby na działanie środka wybielającego. Następnie pobierane są wyciski, na podstawie których laboratorium przygotuje dla pacjenta specjalne nakładki. W warunkach domowych pacjent wypełnia nakładki żelem wybielającym o odpowiednim stężeniu i nosi je na zębach przez kilka godzin w ciągu doby. To, co szczególnie się sprawdza, to tzw. wybielanie nakładkowe nocne – w czasie snu nakładki nie utrudniają funkcjonowania i nie przeszkadzają, więc można je mieć założone przez wiele godzin.

Uzupełnienia protetyczne i implanto-protetyczne

Jeśli pacjent boryka się z brakami zębowymi, to dla uzyskania efektu metamorfozy uśmiechu i poprawy wyglądu uzębienia bardzo często niezbędne jest leczenie implantologiczne lub protetyczne. Implanty, protezy, mosty, korony czy licówki – to rozwiązania, które pozwalają uzyskać pożądany kształt i kolor uzębienia. Wszystkie te możliwości są dostępne dla naszych pacjentów w centrum stomatologicznym w Andrychowie – nasze uzupełnienia protetyczne do złudzenia przypominają naturalne zęby.

Korekcja dziąseł

Estetyka uśmiechu to nie tylko kwestie związane z zębami, ale również z okolicą dziąseł i przyzębia. Tutaj najważniejsze jest skupienie się na zdrowiu – brak stanów zapalnych to podstawa. Jeśli choroby zostaną wykluczone, można zwrócić uwagę w kierunku wyglądu. W Addent Andrychów oferujemy m.in. możliwość korekty uśmiechu dziąsłowego. Zabiegi obejmujące okolice dziąseł i przyzębia wykonuje specjalista periodontolog lub chirurg stomatologiczny.

Stomatologia anti-aging – piękny uśmiech i młodszy wygląd

Stomatologia estetyczna ma na celu nie tylko poprawę wyglądu, ale można powiedzieć, że również odwrócenie procesów starzeniowych w obrębie jamy ustnej, całego uśmiechu i twarzy pacjenta. Służą temu przede wszystkim zabiegi rekonstrukcyjne z zakresu implanto-protetyki, sprzyjające podniesieniu owalu twarzy i zniwelowaniu drobnych zmarszczek, będących rezultatem braku odpowiedniego oparcia w postaci naturalnego uzębienia. Jest to tzw. stomatologiczny lifting twarzy. Stomatologia anti-aging to także chirurgiczne pokrycie recesji dziąsłowych, estetyczna odbudowa startych, skróconych zębów, wybielanie i inne zabiegi pozwalające na odwrócenie wielu procesów patologicznych związanych z postępującym wiekiem. Dają szansę na odzyskanie młodego wyglądu uśmiechu i całej twarzy.

Na zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, np. wybielanie zębów, zapraszamy mieszkańców Andrychowa i okolicznych miast, takich jak: Kalwaria, Kęty, Wadowice, Żywiec i Zator.

Cennik zabiegów stomatologii estetycznej w Andrychowie

Stomatolodzy estetyczni w Andrychowie

Specjalista w zakresie zaawansowanych zabiegów stomatologicznych. Zajmuje się chirurgią, implantologią i protetyką, a także skomplikowanymi przypadkami z dziedziny stomatologii mikroskopowej.