Opinie

Odczucia naszych pacjentów są dla nas najważniejsze, dlatego cenimy sobie każdą informację zwrotną, którą pozostawiają oni w internecie czy przekazują nam osobiście. Profesjonalna i kompleksowa opieka stomatologiczna w Addent Andrychów oparta jest na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta i jego potrzeb. Zwracamy uwagę nie tylko na skuteczne leczenie, ale również na komfort i bezstresową atmosferę w czasie jego trwania.

Dentysta Andrychów | Addent IconDentysta Andrychów | Addent

Krakowska 93A, Andrychów

4,2 56 reviews

 • Avatar Żaneta Michałek ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Jestem zachwycona obsługą jaką dostałam na miejscu. Panie w recepcji witają od samego przekroczenia progu, dokładnie odpowiadają na pytania i pomagają się zaklimatyzować a Pani Karolina do której przyszłam z bólami zębów bezboleśnie pozbyła … More się moich problemów. Ceny takie jak wszędzie z tym że w Addencie mają bardzo szybkie terminy 🙂
 • Avatar Olga Polak ★★★★★ tydzień temu
  Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie Addent. Świetne podejście do dzieci. Polecam!!!
 • Avatar Beata Hatala ★★★★★ 4 miesiące temu
  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta ,zanim podjęte zostało leczenie Pani doktor dokładnie sprawdziła każdy ząb, zrobiła zdjęcie i dokładną analizę,wszystko dziękuję jestem pod ogromnym wrażeniem, polecam to miejsce.
 • Avatar Lu L ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Pełny profesjonalizm i miła atmosfera! Dr. Iurii Vysochanskyi przeprowadził zakończine sukcesem bardzo skomplikowane leczenie kanałowe pod mikroskopem (kanał zagięty 90 stopni + kawałek złamanego instrumentu po innym dentyscie który utknął … More w kanale!) i uratował mi zęba! Pełny profesjonalizm, cierpliwość, szybkie terminy, nowoczesny sprzęt, miła atmosfera I obsługa! Ja trafiłem tam z polecania i ja rownież dalej Polecam!
 • Avatar Ange lika ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Polecam bardzo, recepcja przeuprzejma ceny super pan doktor bardzo profesjonalny pierwsza i napewno nie ostatnia wizyta!