O nas

Centrum Stomatologii Addent Andrychów powstało w odpowiedzi na rosnące oczekiwania i potrzeby naszych pacjentów. Od lutego 2015 roku przy ul. Krakowskiej 93A w Andrychowie działa siostrzana placówka krakowskiego Addentu. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu w oparciu o lata pracy możemy zaoferować nasze kompleksowe usługi stomatologiczne jeszcze szerszemu gronu pacjentów. Naszą wizytówką są specjaliści z zakresu implantologii i protetyki. Oferujemy szereg rozwiązań, które pozwalają dokonać metamorfozy uśmiechu i sprawić, że zęby są nie tylko zdrowe, ale i wyglądają estetycznie.

Addent Andrychów
– co nas wyróżnia?

Naszą wizytówką są specjaliści z zakresu implantologii i protetyki. Oferujemy szereg rozwiązań, które pozwalają dokonać metamorfozy uśmiechu i sprawić, że zęby są nie tylko zdrowe, ale i wyglądają estetycznie. Pracę opieramy o najnowsze metody i technologie dostępne w stomatologii. Jednym z naszych wyróżników jest wizualizacja efektów leczenia, czyli tzw. „projektowanie uśmiechu”. Dzięki niej pacjent może skonfrontować swoje oczekiwania z możliwościami, jakie daje współczesna dentystyka. Sprawia to, że jest świadomy tego, jakich rezultatów może się spodziewać po realizacji kompleksowego planu leczenia.

Interdyscyplinarny zespół

Nasz zespół wszechstronnie wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów przeprowadza każdego pacjenta indywidualnie przez wszystkie etapy leczenia:

• dogłębną diagnostykę,
• przygotowanie dedykowanego planu leczenia,
• kompleksowo przeprowadzone zabiegi,
• pomyślne zakończenie terapii i szeroki piękny uśmiech.

Lekarze w centrum Addent Andrychów to specjaliści, dla których stomatologia to pasja. Nieustannie poszerzają swoje kompetencje, a w pracy nie boją się wyzwań w postaci skomplikowanych przypadków medycznych. Ważna jest dla nich współpraca z pacjentem, dlatego na każdym etapie dbają nie tylko o sprawne przeprowadzanie zabiegów, ale również odpowiednią atmosferę, dzięki której leczony czuje się komfortowo, bezpiecznie i jest świadomy celu kolejno realizowanych procedur.

Zaawansowane technologie i nowoczesny sprzęt

Skuteczność leczenia stomatologicznego w naszych gabinetach to zasługa połączenia wiedzy doświadczonych specjalistów i najnowocześniejszej technologii, którą nasi eksperci wykorzystują w codziennej pracy. Chlubą Addent Andrychów jest najlepszej klasy sprzęt, który pozwala na skuteczne i sprawne leczenie, bezbolesne przeprowadzanie zabiegów oraz precyzyjną diagnostykę stomatologiczną.

Unity stomatologiczne KaVo

Nowoczesne fotele stomatologiczne, na których przyjmujemy pacjentów, są wygodne i komfortowe. Wyposażone w nowoczesne turbiny, pozwalają na szybkie i bezpieczne przeprowadzenie leczenia – dzięki nim wizyta w naszym gabinecie może być prawdziwą przyjemnością. 

Mikroskop zabiegowy Carl Zeiss

Urządzenie z systemem jezdnym i oświetleniem LED pozwala na maksymalnie precyzyjne przeprowadzenie leczenia, szczególnie w trudnych przypadkach endodontycznych. Dzięki niemu żaden kanał nie zostanie pominięty w czasie zabiegu, a lekarz będzie miał doskonałe pole widzenia nawet najmniejszych przestrzeni znajdujących się w zębie.

Endomotor X Smart

Urządzenie wyposażone w mikrosilnik z kątnicą, służące do opracowania kanałów korzeniowych z zastosowaniem narzędzi rotacyjnych.  W leczeniu endodontycznym jest to niezastąpiony sprzęt, gwarantujący nie tylko dużą precyzję, ale i sprawność przeprowadzanego zabiegu.

EMS Mini Master Piezon Scaler

Wielofunkcyjny skaler ultradźwiękowy, wyposażony w inteligentny, samoadaptujący się system mikrokontroli drgań pozwala na uzyskanie maksymalnego komfortu zabiegu. Znajduje szerokie zastosowanie w zabiegach profilaktycznych (skaling), endodoncji (usuwanie z kanałów złamanych narzędzi) oraz w stomatologii zachowawczej.

Obtura System B i Obtura II

Urządzenia, dzięki którym można z niezwykłą dokładnością wypełnić system korzeniowy termoplastyczną gutaperką – biozgodnym materiałem wypełnieniowym. Zwiększa to dokładność leczenia w porównaniu do wypełnień kanałów tradycyjnymi metodami. Tym samym pozwala uniknąć sytuacji, w której pojawiają się powikłania wynikające z niewystarczającej precyzji leczenia endodontycznego.

Lampa wybielająca Beyond Polus

Zabiegi wybielania zębów wykonujemy przy użyciu lampy produkcji światowego lidera. System Beyond, dzięki zastosowaniu najsilniejszego z dostępnych na rynku światła halogenowego, zapewnia klinicznie udowodnione rezultaty, gwarantujące najlepszy efekt w porównaniu z systemami plazmowymi i diodowymi.

Aparatura Radiologiczna Gendex

Ważne dla nas jest przede wszystkim bezpieczeństwo naszych Pacjentów, a nowoczesny sprzęt radiologiczny marki Gendex pozwala na dokładne obrazowanie przy minimalnej dawce promieniowania. Specjalne oprogramowanie umożliwia zaś dokonanie szczegółowych pomiarów. Wyniki badań pacjent otrzymuje od nas zawsze na płycie CD.

Sterylizatory Melag

Czyste i sterylne narzędzia to podstawa w pracy każdego stomatologa, dlatego mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo naszych Pacjentów, stosujemy najlepsze technologie w tym zakresie.

Addent Andrychów – Twoje miejsce

Komfort i zadowolenie naszych pacjentów są dla nas najważniejsze. To dlatego zwracamy uwagę nie tylko na kwestie związane z leczeniem zębów, ale również z atmosferą, która towarzyszy każdej wizycie w gabinecie stomatologicznym. W naszym centrum pomieszczenia są klimatyzowane, a powietrze w nich jonizowane. W poczekalni pacjenci mają dostęp do bezpłatnego WiFi, mogą się także napić kawy, herbaty lub czegoś zimnego. Nasza toaleta wyposażona jest w jednorazowe szczoteczki i pastę do zębów, co ułatwia przygotowanie do leczenia stomatologicznego.