Stomatologia dziecięca

Na wizyty w gabinetach Addent zapraszamy również najmłodszych Pacjentów. Zdajemy sobie sprawę, iż pierwsza wizyta u stomatologa może wiązać się dla malucha z dużym stresem. Aby zapobiec negatywnym skojarzeniem z fotelem dentystycznym w przyszłości, zapraszamy rodziców wraz ich pociechami do skorzystania z możliwości odbycia wizyty adaptacyjnej, zanim pojawią się jakiekolwiek dolegliwości. Podczas takiego spotkania nie przeprowadzamy żadnych zabiegów, maluch ma okazję poznać gabinet, obejrzeć sprzęt, “pojeździć” na fotelu i oswoić się z nowym miejscem. Pokazanie ząbków nowo poznanej “cioci”, pozwala na nawiązanie więzi z personelem i ułatwia przeprowadzenie leczenia w przyszłości.

W naszej ofercie skierowanej do najmłodszych posiadamy szeroką gamę kolorowych wypełnień, zamieniających leczenie stomatologiczne w przednią zabawę. Jeśli chodzi o zabiegi profilaktyczne dedykowane maluchom, proponujemy lakowanie ząbków. Nasi Dzielni Pacjenci po przeprowadzonym zabiegu zawsze mogą liczyć na otrzymanie nagrody za okazaną odwagę.

Ze stomatologii dziecięcej w gabinecie Addent korzystają pacjenci z takich miejscowości jak: Andrychów, Wadowice, Kęty, Zator czy Kalwaria.